Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hliníková okna a dveře SUPERIAL OUT

Výhody hliníkových oken a dveří SUPERIAL OUT

Tříkomorový systém určený ke konstruování oken otevíraných a výklopných ven.

Systém Superial OUT je plně kompatibilní s okenním systémem (stejné spojovníky, těsnění, zasklivací lišty).

Superial OUT je charakteristický slícovanou vnitřní plochou rámu a křídla.Takové okna umožňují plné využití prostoru uvnitř budovy.

Okna otevíravé ven můžou být vybaveny ve dva různé typy závěsů: závěsy otočné nebo nůžkové; použité kování umožňuje vyklopení křídla ven nahoře nebo dole; exituje možnost otevírání oken ven při použití blokace otevření.

Tento systém je také k dispozici ve variantě se zlepšenou tepelnou izolací: - SP OUT i s dodatečnou tepelnou izolací mezi profilem a zasklením, - SP OUT i+ s dodatečnou tepelnou izolací mezi termickými mosty.

Možnost osazení oken díky reverznímu profilu ve vitrínách.

Tento systém je velice populární ve Skandinávii a ve Velké Británii. Dokonale se vyjímá v domech stylizovaných jako staré šleštická sídla, dřevostavbami nebo jednoduchými domy skandinávského typu. K oknům tohoto typu jsou často používány okenice.

Maximální rozměry a maximální zatížení konstrukcí ze systému Superial OUT: - okna výklopné: minimální šířka a výška křídla 500 mm, maximální šířka a výška křídla 2000 mm, maximální hmotnost křídla 100 kg pro okna výklopna - okna otevíravá: minimální šířka a výška křídla 500 mm, maximální šířka a výška křídla 1500 mm, a výška křídla 3000 mm, maximální hmotnost křídla 120 kg pro okna otevíraná

Systém je kompatibilní se systémem moskytiér Flyscreen.

Možnost ohýbaní profilů (přesná specifikace profilů včetně detailů, technických možností ohýbaní profilů) – jsou dostupné na našich webowých stránkách www.aliplast.cz v autorizované sekci po příhlášení.

Možnost lakování profilů dle palety RAL (Qualicoat 1518), lakování na lince DECORAL®, která dodá profilům jedinečný vzhled dekorů dřeva Aliplast Wood Colour Effect (Qualideco PL-0001), eloxován.

Specifikace výrobku

Systém

Materiál

Hloubka rámu

Hloubka křídel

Tloušťka zasklení

Typ oken

SP OUT

hliník / polyamid

75 mm

84 mm

max 61 mm

otevírané ven

SP OUT

hliník / polyamid

75 mm

84 mm

max 61 mm

otevírané ven

Technické údaje

Systém

Součinitel prostupu tepla UF*

Spárová průvdušnost

Odolnost proti zatížení větrem

Vodotěsnost

SP OUT

Uf od 1,65 W/m2K

Třída 4; ČSN EN 12207

Třída C5/B5; ČSN EN 12210

Třída E900; ČSN EN 12208

SP OUT

Uf od 1,41 W/m2K

Třída 4; ČSN EN 12207

Třída C5/B5; ČSN EN 12210

Třída E900; ČSN EN 12208

Soubory ke stažení

Řezy

Řez oknem SP OUT i+

Realizace