Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům.

Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

Markýza výsuvná Bramante

Bramante

Markýza výsuvná

Tento typ markýzy je dostupný jen ve dvou typizovaných rozměrech, 3000 x 2000mm a 4000 x 2500mm, ekonomická varianta stínění.

Markýza výsuvná Alanis

Alanis

Markýza výsuvná

Výsuvná markýza vhodná pro zastínění prostor v domácnosti, teras a balkónů. Maximální šířka: 6000mm / maximální výsuv: 3000mm.

Markýza výsuvná Sircoma

Sircoma

Markýza výsuvná

Výsuvná markýza vhodná pro zastínění větších ploch a komerčních prostor. Maximální šířka: 12000mm / maximální výsuv: 4000mm / 4250mm (v bílé barvě).

Markýza výsuvná Yorika

Yorika

Markýza výsuvná

Výsuvná polokazetová markýza vhodná pro zastínění balkónů a teras. Maximální šířka: 6500mm / maximální výsuv: 3500mm.

Markýza výsuvná Cover

Cover

Markýza výsuvná

Výsuvná kazetová markýza vhodná pro zastínění balkónů a teras. Maximální šířka: 6000mm / maximální výsuv: 3500mm.

Markýza výsuvná Mistral

Mistral

Markýza výsuvná

Výsuvná kazetová markýza luxusního, elegantního vzhledu a hranatého tvaru, který je nyní na trhu velmi oblíbený a žádaný. Vhodná pro zastínění balkonů a teras. Maximální šířka: 7000mm / maximální výsuv: 4150mm.

Markýza výsuvná Vega

Vega

Markýza výsuvná

Výsuvná kazetová markýza vhodná pro zastínění balkonů a teras. Maximální šířka: 4800mm / maximální výsuv: 3000mm.

Markýza výsuvná Millenium

Millenium

Markýza výsuvná

Celohliníková uzavíratelná konstrukce rámu s látkovou výplní a elektronicky výsuvným mechanismem zabezpečující komfortní ovládání. Maximální šířka: 4500mm / maximální výsuv: 5000mm.

Realizace