Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Plastová okna a dveře

Česká společnost DYNAL vyrábí, prodává a montuje plastová okna a dveře z tvrzeného PVC z profilů. Nabízíme široký výběr typů plastových oken a dveří, která vyrábíme zákazníkům přesně na míru. Dbáme především na výběr kvalitních materiálů a tím můžeme zaručit dlouhou životnost našich výrobků. Sídlíme v Čisté u Rakovníka a naše plastová okna dodáváme téměř po celé republice.

S výrobou plastových oken a dveří máme zkušenosti již od roku 1992. Dlouhodobě sledujeme vývoj materiálů a technologií. Používáme dvojnásobné i trojnásobné těsnění, kvalitní izolační skla a celoobvodové kování od renomovaného dodavatele. I proto garantujeme výborné tepelně – izolační vlastnosti všech plastových oken a dveří. Barevný vzhled oken si můžete vybrat z nejrůznějších dekorů a barev – od klasických odstínů až po speciální se strukturou dřeva a v poslední době i s designem kovových imitací.

Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc i v případě speciálních požadavků na plastová okna s ochranou proti hluku, ochranu proti slunci nebo bezpečnostní okna a okna odolná výbuchům.