Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Příslušenství a doplňky

Firma DYNAL provádí kompletní servis, demontáž, montáž oken, též dodává žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety, střešní okna. Nabízí také široký výběr doplňků jako jsou venkovní rolety, garážová vrata sekční i rolovací, posuvné brány a mříže.

Vchodové dveře

V naší nabídce naleznete hliníkové vchodové dveře, jsou nadčasové, odolné a výborně izolují. Doporučujeme je i pro pasivní domy.

Dále můžeme nabídnout stále oblíbené plastové vchodové dveře s tradičními klasickými, moderními i designovými tvary a s širokou škálou barev a dekorů.

Parapety

Součástí každého okna, ať už je dřevěné nebo plastové, jsou parapety.

Dodáme vám parapety přímo na míru vašich oken. Z materiálů používáme tvrzené PVC, hliníkové parapety či kvalitní lisované dřevotřískové parapety. Můžete si vybrat z různých rozměrů a barevných kombinací. Parapety mají speciální úpravu proti oděru a jsou voděodolné.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilù, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítì z okna.

Střešní okna

Sháníte kvalitní, cenově dostupná střešní okna, která vám prosvětlí podkroví, přivedou čerstvý vzduch a dodají místnosti na eleganci? Firma DYNAL nabízí prodej i odbornou montáž střešních oken od renomované firmy ROTO, v dřevěném i plastovém provedení. Zaručujeme vysokou kvalitu použitých materiálů i odvedené práce.

Většina střešních oken je vybavena kvalitními dvojskly, která podporují už tak výborné tepelně - izolační vlastnosti střešních oken. Samozřejmostí je možnost tzv. štěrbinového větrání, které napomáhá rovnoměrné cirkulaci vzduchu v místnosti. Součástí naší nabídky je i velký výběr příslušenství – vnější rolety, žaluzie, kliky apod. Výhodou střešních oken je jejich dlouhá životnost, snadná montáž a elegantní vzhled.

Venkovní rolety Dynal

Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou exteriérový stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Tepelná izolace je zaručená použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima. Obtěžování hlukem se použitím předokeních rolet výrazně snižuje. Jsou ovládány buď manuálně s popruhem nebo klikou, elektrickým pohonem s automatickým kontrolním systémem a dálkovým ovládáním, včetně automatiky.

Venkovní žaluzie Dynal

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Používají se nejenom k zastínění oken moderně pojatých rodinných domů, ale i administrativních či komerčních budov. V případě požadavku na maximální zatemnění použijeme lamelu typu Z-PROFIL, kde je tento efekt téměř dokonalý.