Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Zimní zahrady

Uvažujete o stavbě zimní zahrady, která rozšíří váš obytný prostor, prosluní váš domov a dovolí vám vyhřívat se i na zimním sluníčku a také celoročně pěstovat okrasné rostliny či ovocné stromky? Firma DYNAL vám poradí, který typ zimní zahrady zvolit, navrhne a zkonstruuje ji, poradí s následnou údržbou. Zaručujeme vysokou kvalitu provedení i použitých materiálů (plast, hliník, sklo).

Součástí naší nabídky jsou také různá zastřešení, zasklení pergol, altánů, zastřešení bazénů, teras, konstrukce pro skleníky, vchodové stříšky a další práce se sklem a polykarbonátem.

Zajistíme vám návrh konstrukce zimní zahrady dle vašich požadavků i samotnou realizaci stavby včetně stavebních prací a kvalitní izolace, která je základem celoročního pohodlného užívání. Součástí našich služeb je i výběr a instalace vhodného odvětrávání, zastínění či umístění tepelných kolektorů.

Každá zimní zahrada je unikátní. Optimální situace nastane, když majitel počítá se svou zimní zahradou už při stavbě domu a zakomponuje ji do svého projektu. Často je však třeba zimní zahrady přistavět. Není to snadné, ale naši projektanti určitě vymyslí způsob, jak co nejvýhodněji situovat právě tu vaši zahradu. Doporučujeme jižní či západní stranu domu.